Efektowny i dynamiczny zwiastun premierowy Crysis Remastered

Mikołaj Ciesielski
2020/09/18 12:20
6
0

Odświeżona wersja produkcji studia Crytek debiutuje dziś na PC, PlayStation 4 i Xboksie One

Crysis Remastered debiutuje dziś na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Odświeżona wersja produkcji studia Crytek przeszła naprawdę długą drogę, zanim trafiła na wspomniane wyżej platformy. Na szczęście twórcom udało się uporać ze wszystkimi przeszkodami i dziś świętują premierę swojej gry na kolejnych sprzętach. Z tej okazji do sieci trafił premierowy zwiastun Crysis Remastered.

Efektowny i dynamiczny zwiastun premierowy Crysis Remastered

Materiał jest niezwykle dynamiczny i efektowny. Całość znajdziecie poniżej. Rzućcie okiem i dajcie znać, czy zamierzacie powrócić do produkcji studia Crytek, która pojawiła się na rynku pierwotnie w 2007 roku. Jeśli zastanawiacie się, czy Wasz komputer osobisty podoła odświeżonej wersji Crysisa, to koniecznie zapoznajcie się z wymaganiami sprzętowymi, które twórcy opublikowali jakiś czas temu.

GramTV przedstawia:

Warto wspomnieć, że w Crysis Remastered dostępny jest również na konsoli Nintendo Switch. Produkcja zadebiutowała na wspomnianej platformie w lipcu.

Komentarze
6
MisioKGB
Gramowicz
19/09/2020 01:50

Bez kitu, ale w 2007 to może i robiło wrażenie. Remaster wygląda tak jakby chcieli na siłe dodać HBAO+ do tekstur z oryginału.

radeck16
Gramowicz
18/09/2020 16:20
Sanders-sama napisał:

Dla kogoś kto nie grał w oryginał niezła gratka, ale gameplay może trącić myszką.

Jak ktoś nie grał, to na powyższym zawiastunie zobaczył właśnie caluśką grę :-)

radeck16
Gramowicz
18/09/2020 16:18

Grałem w zeszłym roku i bawiłem sie świetnie. Może to kompresja YT albo moja pamięć, ale nie widzę jakiejś szczególnej poprawy.
Trwa Wczytywanie