Twórcy Black Myth: Wu Kong ujawniają, ile czasu zajmie ukończenie gry

Mikołaj Ciesielski
2020/09/13 11:05
0
0

W produkcji studia Game Science ma znaleźć się ponad 100 różnych przeciwników.

Black Myth: Wu Kong, czyli świetnie wyglądające RPG akcji od chińskiego studia Game Science, zostało zapowiedziane pod koniec sierpnia. Wraz z pierwszymi informacjami o grze opublikowano również 13-minutowy gameplay oraz całą masę grafik koncepcyjnych i zrzutów ekranu. Produkcja wywołała prawdziwą furorę, a na zachwyt graczy postanowił odpowiedzieć założyciel studia, Feng Ji. Deweloperzy postanowili ujawnić kolejne informacje o swoim najnowszym dziele. Twórcy poinformowali m.in. że podczas gry spotkamy na swojej drodze około stu różnych oponentów.

Twórcy Black Myth: Wu Kong ujawniają, ile czasu zajmie ukończenie gry

GramTV przedstawia:

Ponadto przedstawiciele studia Game Science zdradzili, że ukończenie ich nadchodzącej produkcji zajmie ponad 15 godzin, ale twórcy nie są w stanie w tym momencie określić dokładnego czasu gry. Deweloperzy podkreślili po raz kolejny, że ich najnowszy tytuł jest inspirowany XVI-wieczną opowieścią “Journey to the West”, która przedstawia losy buddyjskiego mnicha, który udał się na „zachód” w poszukaniu świętej sutry. Zapewniono, że produkcja będzie utrzymana w mrocznym i surowym tonie.

Studio Game Science ujawniło również, że obszar zaprezentowany w pierwszym materiale wideo powstawał przez około 6 miesięcy, a jego przejście zajmie graczom od 30 do 60 minut na normalnym poziomie trudności. Etap ten jest w pełni funkcjonalnym demo, które pozwoli graczom wybrać ulubiony styl gry.

Black Myth: Wu Kong zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X. Niestety studio Game Science nie ujawniło jeszcze daty premiery.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!