Wonder Woman 1984 z nową datą premiery! Na nowe przygody Diany jeszcze poczekamy

Radosław Krajewski
2020/09/11 19:12

Warner Bros. ogłosił nową datę premiery dla swojego nadchodzącego superwidowiska.

Zgodnie z niedawnymi plotkami, Warner Bros. ogłosił opóźnienie daty premiery Wonder Woman 1984. Film nie pojawi się 2 października, jak wcześniej planowano, ale dopiero na święta, 25 grudnia. Powodem takiej sytuacji jest kiepski wynik Tenet w amerykańskich kinach. Studio nie chce wprowadzać tak silnej konkurencji dla produkcji Christophera Nolana, która po otwarciu kin w Nowym Jorku, Los Angeles i San Francisco na przełomie września i października, wciąż może przynieść spore zyski.

Wonder Woman 1984 z nową datą premiery! Na nowe przygody Diany jeszcze poczekamy

Do sytuacji odniósł się prezes Warner Bros. Motion Picture Group, Toby Emmerich: „Patty Jenkins jest wyjątkowym filmowcem i Wonder Woman 1984 dostarczy niesamowitych emocji i dynamicznego widowiska, które pokochają kinomani w każdym wieku na całym świecie. Jesteśmy bardzo dumni z filmu i nie możemy doczekać się, aby pokazać go widzom na tegoroczne święta”.

GramTV przedstawia:

„Przede wszystkim chcę powiedzieć, jak bardzo Gal Gadot i ja kochamy wszystkich fanów Wonder Woman na całym świecie, a wasze podekscytowanie związane z nowym filmem sprawia, że jesteśmy jeszcze bardziej szczęśliwi, że wkrótce obejrzycie tę produkcję. Wiem, jak ważne jest, abyście zobaczyli ten film na dużym, kinowym ekranie, kiedy wszyscy wspólnie będziemy mogli dzielić się tym doświadczeniem, mam nadzieję, że nie będziecie mieli nic przeciwko aby jeszcze trochę dłużej poczekać. Nie możemy się doczekać, aby spędzić z wami święta oglądając wspólnie Wonder Woman 84” – powiedziała reżyserka Patty Jenkins.

Wonder Woman przenosi się w czasie do lat 80. XX wieku. W swojej następnej filmowej przygodzie stawia czoło dwojgu zupełnie nowym przeciwnikom: Maxowi Lordowi i The Cheetah. W obsadzie są: Gal Gadot jako Wonder Woman, Chris Pine jako Steve Trevor, Kristen Wiig jako The Cheetah, Pedro Pascal jako Max Lord, Robin Wright jako Antiope i Connie Nielsen jako Hippolita.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!