Trzeba było dać mu Oscara! Czy Adam Sandler spełni obietnicę najgorszego filmu w historii?

Radosław Krajewski
2020/09/10 18:26

Netflix opublikował pierwszy zwiastun swojej nadchodzącej komedii Hubie ratuje Halloween.

Adam Sandler był jednym z faworytów do nominacji podczas tegorocznego wyścigu Oscarowego. Rola w filmie Nieoszlifowany diament jest nie tylko najlepszą w jego karierze, ale również miałby duże szanse na wygraną, gdyby tylko Akademia dostrzegła tę produkcję. Tak się jednak nie stało i Sandler musiał pogodzić się z odebraniem mu szansy na pierwszego Oscara. Zanim ogłoszono nominację, aktor rozpoczął swoją kampanię, zapowiadając, że jeżeli nie znajdzie się w gronie pięciu najlepszych ról roku, nakręci najgorszy film, jaki tylko może. Znając jego poprzednie produkcje groźba była realna i wiele na to wskazuje, że właśnie się spełni.

Trzeba było dać mu Oscara! Czy Adam Sandler spełni obietnicę najgorszego filmu w historii?

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun swojej nadchodzącej produkcji Hubie ratuje Halloween, którą wyprodukował wraz z firmą należącą do Adama Sandlera. Aktor zaprosił do udziału wielu swoich znajomych, w tym Kevina Harta i Steve’a Buscemiego, z którymi pracuje od lat. Na domiar złego będzie to komediowy horror na pierwszy rzut oka z irytującym i manierycznym głównym bohaterem. Zobaczcie poniżej jak Hubie ratuje Halloween prezentuje się w akcji.

Film opowiada o Hubie Duboisie, który jest obiektem żartów ze strony całego miasteczka Salem w stanie Massachusetts. Każdego roku w czasie Halloween mężczyzna, zamiast przebrać się za zjawę i dobrze się bawić, pilnuje porządku na ulicach, tym samym denerwując lokalną policję, która odbiera od niego zbyt wiele zgłoszeń. Jednak w tym roku los Hubiego może się wreszcie odmienić. W halloweenową noc wydarzy się coś naprawdę strasznego i tylko stojący na straży bezpieczeństwa Hubie może to pokonać. Mężczyzna będzie miał okazję stać się nieoczekiwanym bohaterem.

GramTV przedstawia:

W obsadzie są: Adam Sandler, Ray Liotta, Kevin James, Michael Chiklis, Shaquille O'Neal, Kenan Thompson, Maya Rudolph, Tim Meadows, Rob Schneider i Steve Buscemi. Film wyreżyserował Steven Brill.

Hubie ratuje Halloween zadebiutuje już 7 października.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!