Baby Yoda na pierwszych zdjęciach z drugiego sezonu The Mandalorian

Radosław Krajewski
2020/09/08 15:21

Drugi sezon najpopularniejszego serialu Disney+ pojawi się już pod koniec października. Z tej okazji pojawiły się pierwsze zdjęcia.

Kampania promocyjna drugiego sezonu Mandalorianina właśnie ruszyła. Po ujawnieniu daty premiery nowej serii, tym razem przyszła pora na pierwsze zdjęcia z nowych odcinków serialu. Na zdjęciach z drugiego sezonu możemy zobaczyć, jak prezentuje się zbroja głównego bohatera, jak również wygląd bohaterów granych przez Ginę Carano i Carl Weathers. Nie zabrakło także spojrzenia na Baby Yodę. Zobaczcie jak drugi sezon The Mandalorian prezentuje się na zdjęciach.

Baby Yoda na pierwszych zdjęciach z drugiego sezonu The Mandalorian

Fabuła drugiego sezonu serialu Jona Favreau jest owiana tajemnicą. Od zakończenia pierwszej serii pojawiło się wiele plotek, mówiących o pojawieniu się Ahsoki Tano (Rosario Dawson), Boby Fetta (Temuera Morrison), Bo Katana (Katee Sackhoff), Cobba Vantha (Timothy Olyphant) oraz nieznanego łowcy nagród (Michael Biehn).

Reżyserami nowych odcinków The Mandalorianina są: Bryce Dallas Howard, Dave Filoni, Robert Rodriguez, Jon Favreau i Carl Weathers.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu zadebiutuje 30 października na Disney+. Wkrótce powinien ukazać się zwiastun nowych epizodów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
08/09/2020 20:31

Ja Wam dam Disney+