Zapowiedziano kolejną grę z serii Postal

Mikołaj Ciesielski
2020/09/07 14:35

Produkcja otrzyma podtytuł Brain Damaged i zabierze graczy do „psychodelicznego i groteskowego świata”.

Deweloperzy ze studia Running With Scissors, którzy są odpowiedzialni za serię Postal, zapowiedzieli, że już w 2021 roku na rynku pojawi się Postal: Brain Damaged, będące spin-offem całego cyklu. Wraz z pierwszymi informacjami do sieci trafił również pierwszy, zawierający fragmenty rozgrywki. Produkcja będzie nawiązywać do klasycznych gier z gatunku FPS, a całość będzie utrzymana w stylistyce retro

Zapowiedziano kolejną grę z serii Postal

Głównym zadaniem gracza w Postal: Brain Damaged będzie odpieranie kolejnych fal wrogów. W produkcji nie zabraknie mechanik, które pojawiały się w wielu kultowych produkcjach tego typu. Natomiast kluczem do zwycięstwa będzie pozostawianie w ruchu, aby utrudnić oponentom zadanie obrażeń.

GramTV przedstawia:

Postal: Brain Damaged zmierza na komputery osobiste, a także konsole. Niestety twórcy nie ujawnili, jakie dokładnie sprzęty mają na myśli. Dodajmy, że za Brain Damaged odpowiedzą polskie studia - Hyperstrange i CreativeForge Games.

Warto również wspomnieć, że w 2021 roku na rynku zadebiutuje również Postal 4: No Regerts, czyli pełnoprawna kontynuacja serii Postal. Zainteresowanie mogą sprawdzić najnowszą produkcję studia Running With Scissors za sprawą wczesnego dostępu na platformie Steam.

Komentarze
1
koNraDM4
Gramowicz
07/09/2020 21:09

A może warto dokończyć najpierw 4 część? :D