Minecraft na PlayStation 4 z nowym trybem rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2020/09/07 17:15
0
0

Bezpłatna aktualizacja pozwoli graczom zanurzyć się w produkcji studia Mojang.

Wrześniowa aktualizacja do gry Minecraft w wersji na PlayStation 4 doda do wspomnianego tytułu obsługę PlayStation VR. Patch będzie bezpłatny, a Roger Carpenter ze studia Mojang poinformował, że Minecraft w wersji na PlayStation VR nie będzie pozbawiony żadnych elementów. Deweloper podkreśla, że jest to ta sama, pełnoprawna produkcja, która jest dostępna na konsoli PlayStation 4.

Minecraft na PlayStation 4 z nowym trybem rozgrywki

GramTV przedstawia:

Gracze nie muszą się więc obawiać, że podczas zabawy w trybie VR będą w jakikolwiek sposób ograniczeni. Dodatkowo w grze pojawi się wiele ustawień, które pozwolą użytkownikom dostosować rozgrywkę w wirtualnej rzeczywistości do własnych potrzeb. Do poruszania się, tworzenia przedmiotów i innych interakcji wewnątrz gry wykorzystamy kontroler DualShock. Ponadto Minecraft w trybie VR zaoferuje dwa tryby zabawy – Immersive oraz Living Room.

Minecraft pojawił się na konsoli PlayStation 4 we wrześniu 2014 roku. Tytuł zadebiutował na rynku w 2011 roku na komputerach osobistych. Od tego czasu produkcja trafiła na wszystkie wiodące platformy.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!