Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning na kolejnym zwiastunie z rozgrywką

Mikołaj Ciesielski
2020/09/04 09:00
0
0

Deweloperzy prezentują trzecią klasę postaci.

O pracach nad remasterem Kingdoms of Amalur dowiedzieliśmy się w czerwcu tego roku, kiedy to w sklepie Microsoftu pojawiła się pozycja o nazwie Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. W ostatnich dniach do sieci trafiło kilka materiałów z produkcji studia Kaiko. Deweloperzy zdążyli już zaprezentować dwie klasy postaci – Finesse, która polega się na cichej eliminacji oponentów oraz Mighty, która pozwala na dzierżenie ciężkiej broni i wyprowadzaniu potężnych ataków. Wczoraj twórcy postanowili przedstawić trzecią ścieżkę rozwoju bohatera o nazwie Sorcery, która jak sama nazwa wskazuje, skupia się przede wszystkim na magicznych sztuczkach i zaklęciach.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning na kolejnym zwiastunie z rozgrywką

GramTV przedstawia:

Klasa Sorcery to idealny wybór dla osób, które lubią korzystać nie tylko ze siły swoich mięśni, ale również z magicznych umiejętności. Gracze będą mogli przejąć kontrolę nad różnymi żywiołami, a także skorzystają z czarów leczących. Nie zabraknie też zaklęć defensywnych, które uchronią bohatera przed atakami oponentów. Całość zaprezentowano na zwiastunie, który znajdziecie poniżej.

Kingdoms of Amalur Re-Reckoning zadebiutuje na rynku już 8 września. Produkcja zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Odświeżona wersja zaoferuje graczom usprawnione mechaniki rozgrywki, poprawioną oprawę wizualną i dostęp do zawartości popremierowych DLC pierwowzoru.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!