Remaster Kingdoms of Amalur na nowym materiale. Premiera tuż za rogiem

Mikołaj Ciesielski
2020/09/01 15:55
2
0

Deweloperzy zaprezentowali kolejną ścieżkę rozwoju postaci.

O tym, że powstaje remaster Kingdoms of Amalur dowiedzieliśmy się w czerwcu tego roku, kiedy to w sklepie Microsoftu pojawiła się pozycja o nazwie Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. Kilka dni temu wydawca, czyli firma THQ Nordic, zaprezentowała zwiastun gry, prezentujący jedną z trzech dostępnych ścieżek rozwoju postaci o nazwie Finesse, która skupia się na cichej eliminacji oponentów. Natomiast dziś do sieci trafił materiał wideo, prezentujący drugą z klas. Trailer ponownie złożony jest z fragmentów rozgrywki. Mamy więc okazję po raz kolejny sprawdzić, jak produkcja studia Kaiko Games prezentuje się w akcji.

Remaster Kingdoms of Amalur na nowym materiale. Premiera tuż za rogiem

GramTV przedstawia:

Tym razem deweloperzy postanowili zaprezentować graczom klasę Mighty. Postacie podążające tą ścieżką charakteryzuje ogromna siła, pozwalająca na noszenie ciężkiej zbroi, a także korzystanie z długich dwuręcznych mieczy oraz niszczycielskich młotów bojowych. Gracze, którzy wybiorą klasę Mighty otrzymają również dostęp do specjalnych umiejętności, które znacząco zwiększą siłę zadawanych ciosów. Rzućcie okiem na materiał wideo i podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach.

Przypomnijmy, że oryginalna wersja gry Kingdoms of Amalur zadebiutowała na rynku w 2012 roku na komputerach osobistych, PlayStation 3 i Xboksie 360.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera 8 września. Warto również wspomnieć, że twórcy wraz z ogłoszeniem daty premiery odświeżonej wersji gry, zapowiedzieli dodatek Fatesworn.

Komentarze
2
garfieldgarfield
Gramowicz
02/09/2020 09:19

Graficznie dno :/

Headbangerr
Gramowicz
01/09/2020 19:26

Ilość zmian w stosunku do oryginału jest tak znikoma, że nie mam zamiaru kolejny raz za to płacić.