Wonder Woman 84 jednym z najdłuższych filmów superbohaterskich? Znamy czas trwania

Radosław Krajewski
2020/09/01 13:55

Z okazji zbliżającej się premiery filmu w jednej z sieci kin wystartowała przedsprzedaż biletów, gdzie podano dokładny czas trwania widowiska.

Warner Bros. jest zadowolony z wyników, jakie Tenet osiągnął w premierowy weekend. Jeżeli wyniki w kolejnych tygodniach będą utrzymywały się na wysokim poziomie, studio nie będzie miało powodów ponownie opóźniać premier swoich nadchodzących hitów. Jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji końca tego roku jest bez wątpienia kontynuacja przygód Diany Prince z 2017 roku. Film pojawi się na dużym ekranie już na początku października i wiele wskazuje, że ta data zostanie utrzymana. Świadczy o tym start przedsprzedaży biletów w jednej z sieci koreańskich kin.

Wonder Woman 84 jednym z najdłuższych filmów superbohaterskich? Znamy czas trwania

Najważniejszą informacją jest ujawnienie czasu trwania filmu. Jeżeli wierzyć sieci kin, Wonder Woman 84 będzie trwać aż 151 minut, czyli 2 godziny i 31 minut. Podana informacja nie została jeszcze potwierdzona przez Warner Bros., ale jeżeli okaże się prawdą, będzie to trzeci najdłuższy film z uniwersum DC Comics. W kinie spędzimy o 10 minut więcej niż w przypadku poprzedniej części. Potwierdzono także, że w salach IMAX film obejrzymy wyłącznie w wersji 2D, a nie jak ma to zazwyczaj miejsce w przypadku superbohaterskich produkcji, również w formacie 3D.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Wonder Woman przenosi się w czasie do lat 80. XX wieku. W swojej następnej filmowej przygodzie stawia czoło dwojgu zupełnie nowym przeciwnikom: Maxowi Lordowi i The Cheetah. W obsadzie są: Gal Gadot jako Wonder Woman, Chris Pine jako Steve Trevor, Kristen Wiig jako The Cheetah, Pedro Pascal jako Max Lord, Robin Wright jako Antiope i Connie Nielsen jako Hippolita. Wonder Woman 84 wyreżyserowała Patty Jenkins. Premierę filmu zaplanowano na 2 października 2020 roku.

Komentarze
1
Fang
Gramowicz
01/09/2020 16:53

"Wonder Woman przenosi się w czasie do lat 80. XX wieku."

Nie przenosi się w czasie tylko film dzieję się w latach 80 :)