W Black Myth: Wu Kong zmierzymy się z setkami przeciwników jednocześnie

Mikołaj Ciesielski
2020/08/27 16:35
0
0

Do sieci trafił zwiastun, prezentujący fragment rozgrywki, który ujawnia, że w produkcji studia Game Science nie zabraknie widowiskowych potyczek.

W ubiegłym tygodniu zapowiedziano Black Myth: Wu Kong, czyli świetnie wyglądające RPG akcji od chińskiego studia Game Science. Wraz z pierwszymi informacjami o grze opublikowano również 13-minutowy gameplay oraz całą masę grafik koncepcyjnych i zrzutów ekranu. Produkcja wywołała prawdziwą furorę, a na zachwyt graczy postanowił odpowiedzieć założyciel studia, Feng Ji. Dziś natomiast do sieci trafił krótki zwiastun, który zdradza, że w BlackMyth: Wu Kong zmierzymy się z setkami przeciwników jednocześnie. Zapowiada się naprawdę wymagająca zabawa.

W Black Myth: Wu Kong zmierzymy się z setkami przeciwników jednocześnie

GramTV przedstawia:

Zaprezentowany trailer jest wycinkiem z kolejnego materiału wideo, prezentującego rozgrywkę, który zostanie opublikowany przez deweloperów niebawem. Materiał ujawnia, że w Black Myth: Wu Kong gracze skorzystają z kilku specjalnych ataków, pozwalających skuteczniej rozprawić się z dużą grupą oponentów. Ciekawie wygląda również praca kamery, która przy wykonaniu jednego z ruchów, znacząco się oddala i pozwala spojrzeć na pole bitwy z nieco innej perspektywy.

Black Myth: Wu Kong zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X. Niestety studio Game Science nie ujawniło jeszcze daty premiery.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!