Liczyliście na zapowiedź Injustice 3 na DC FanDome? Będziecie rozczarowani

Mikołaj Ciesielski
2020/08/21 12:20

Wszystko wskazuje na to, że mimo wcześniejszych plotek i insynuacji, Injustice 3 nie zostanie zapowiedziane w tym tygodniu.

Już jutro odbędzie się DC FanDome, na którym, według oficjalnego komunikatu prasowego, dojdzie do prezentacji dwóch gier – Suicide Squad: Kill The Justice League od Rockstedy Studios, a także nowej produkcji o Batmanie, za którą odpowiedzialna jest ekipa WB Games Montreal. Oznacza to, że mimo wcześniejszych plotek, nie mamy co liczyć na prezentacje Injustice 3.

Liczyliście na zapowiedź Injustice 3 na DC FanDome? Będziecie rozczarowani

Plotki o rzekomej zapowiedzi Injustice na DC FanDome zaczęły się w momencie, gdy organizatorzy poinformowali, że na wydarzeniu pojawi się Ed Boon, który od jakiegoś czasu wraz ze studiem NetherRealm Studios pracuje nad nowym tytułem, opracowywanym z myślą o konsolach nowej generacji.

GramTV przedstawia:

Jakiś czas temu atmosferę wokół nowej odsłony Injustice podgrzał BossLogic, twórca m.in. głównej grafiki koncepcyjnej do gry Assassin’s Creed Valhalla. Artysta opublikował za pośrednictwem Twittera wpis, który mógł wskazywać, że Injustice 3 zostanie zaprezentowane na jutrzejszym DC Fandome.

Ostatnia odsłona serii Injustice zadebiutowała na rynku w 2017 roku. Tytuł dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Produkcja posiada również wersję mobilną dla urządzeń z systemem Android oraz iOS.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!