Zbliża się zapowiedź Injustice 3?

Mikołaj Ciesielski
2020/08/10 13:00

Wygląda na to, że już niedługo otrzymamy pierwsze informacje o kolejnej odsłonie serii bijatyk, w której prym wiodą superbohaterowie DC.

Już 22 sierpnia odbędzie się DC FanDome, gdzie dowiemy się nieco więcej o nowej grze Rockstedy Studios, czyli Suicide Squad. W wydarzeniu ma wziąć udział również Ed Boon. W sieci od jakiegoś czasu krążą nieoficjalne informacje, jakoby Boon wraz ze studiem NetherRealm pracował nad nową grą, tworzoną z myślą o nowej generacji konsoli. Wiele osób twierdzi, że tajemniczym tytułem jest Injustice 3. Plotki te nabierają na sile, zwłaszcza po ostatnim wpisie artysty, posługującego się pseudonimem BossLogic, który opublikował grafikę, prezentującą tytuł „Injustice 3”.

Wczytywanie ramki mediów.

Warto wspomnieć, że to właśnie BossLogic stworzył główną grafikę promocyjną do gry Assassin’s Creed Valhalla, którą zaprezentowano na transmisji live, przedstawiającej proces jej powstawania. Niewykluczone, że grafik otrzymał kolejne zlecenie, tym razem przy nowej odsłonie serii Injustice. Sytuacja robi się jeszcze ciekawsza, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że BossLogic będzie jednym z gości na DC FanDome. Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać do 22 sierpnia i przekonać się, czy krążące po sieci plotki, zawierają choć ziarno prawdy.

Warto wspomnieć, że ostatnia odsłona serii Injustice zadebiutowała na rynku w 2017 roku. Tytuł dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Produkcja posiada również wersję mobilną dla urządzeń z systemem Android oraz iOS.

GramTV przedstawia:

Zbliża się zapowiedź Injustice 3?

Komentarze
2
wolff01
Gramowicz
10/08/2020 19:11

Ciekawe czy zgodnie z obecnym duchem branży komiksowej będziemy mieli nacisk na "poprawność polityczną"...

MisticGohan_MODED
Gramowicz
10/08/2020 18:05

Ależ to by była zapowiedź :]