George Lucas jest fanem The Mandalorian? Twórca serialu odpowiada

Radosław Krajewski
2020/08/19 11:20

Dave Filoni w wywiadzie dla The Hollywood Reporter zdradził, czy Lucasowi podobał się pierwszy aktorski serial w świecie Gwiezdnych wojen.

Mandalorianin podbił serca fanów gwiezdnej sagi nie tylko uroczym Baby Yodą, ale również wysoką jakością produkcyjną serialu. Aktorski serial szybko stał się hitem platformy Disney+, bijąc również niechlubne rekordy nielegalnych pobrań. Świat oszalał na punkcie Mandalorianina, pomimo tego, że była to pierwsza produkcja z Gwiezdnych wojen, z którą George Lucas nie miał nic wspólnego. Dave Filoni, który prywatnie przyjaźni się z reżyserem, wyjawił reakcje Lucasa na serial. Twórca nie ma powodów do obaw – jego mentorowi spodobał się serial.

George Lucas jest fanem The Mandalorian? Twórca serialu odpowiada

„Myślę, że podobała mu się ta produkcja. Powiedział nawet, że teraz może oglądać ją jako widz i fan Gwiezdnych wojen” – zdradził Filoni. Twórca Mandalorianina ujawnił, jak wiele uwag miał Lucas do pierwszego sezonu. „Nie jest to ogromna ilość. Rozmawiamy o innych sprawach. Kiedy z nim przebywam, lubię zdobywać nową wiedzę. Przypomina mi o kilku rzeczach, zanim zacznę kręcić, chociażby o liczbie scen, jakie powinienem zrobić w ciągu jednego dnia. Był bardzo komplementarny. Moim zadaniem jest rozpowszechnianie tej wiedzy i przekazywanie jej Jonowi Favreau oraz działom kreatywnym” – wyznał Filoni.

GramTV przedstawia:

Prace na planie drugiego sezonu serialu już się zakończyły. Październikowa data premiery nie powinna być zagrożona. Nowe odcinki wyreżyserowali Rick Famuyiwa, Jon Favreau, Ron Howard oraz Peyton Reed, Robert Rodrugiez i Carl Weathers.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!