TaleWorlds kłania się modderom. Mount & Blade 2 Bannerlord z pakietem narzędzi

LM
2020/08/17 13:20

Jeszcze w tym miesiącu nowe Mount & Blade otrzyma paczkę rozbudowanych edytorów do tworzenia modyfikacji. Przy okazji gra doczeka się kilku poprawek.

Nie da się ukryć, że jedną z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych premier był debiut gry Mount & Blade 2 Bannerlord. Tytuł, nawet jeśli dostępny wyłącznie w usłudze Steam Early Access przed dobre kilka miesięcy bił rekordy popularności, a setki tysięcy graczy chwyciło za miecz, by powalczyć o swoje miejsce w Calradii. Oczywiście największy szał na nowe Mount & Blade już minął, ale twórcy nie ustają w wysiłkach, by dowieźć na rynek pełną wersję, a tymczasem nie zapominają o tym, co zagwarantowało marce tak wierne grono fanów.

TaleWorlds kłania się modderom. Mount & Blade 2 Bannerlord z pakietem narzędzi

GramTV przedstawia:

W najnowszym odcinku materiałów skupiających się na procesie deweloperskim studio TaleWorlds Entertainment zaprezentowało fanom narzędzia modderskie, które jeszcze w tym miesiącu otrzymają do dyspozycji. Mowa tu o zabawkach, z których ekipa korzysta podczas prac nad grą, a ich udostępnienie pozwoli społeczności szykować znacznie bardziej rozbudowane modyfikacje i usprawni działanie w już zapowiedzianych projektach.

Przy okazji, jeszcze przed końcem sierpnia fani mogą oczekiwać kolejnej paczki poprawek dla samej rozgrywki. Tu twórcy wskazali m.in. dostępne w trybie singlowym automatyczne blokowanie ciosów, nowe pancerze i tarcze, a także usprawnienia dla formacji kierowanych przez sztuczną inteligencję.

Niestety na tę chwilę wciąż nie wiemy, kiedy Mount & Blade 2 Bannerlord doczeka się premiery pełnej wersji na komputerach osobistych. Jeśli twórcom uda się utrzymać pierwotne założenia, to debiutu wersji 1.0 powinniśmy wyczekiwać w na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2021 rok. Cóż, gdy tylko TaleWorlds ujawni konkrety, to z pewnością się o tym dowiecie.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!