PlayStation 5 otrzyma więcej ekskluzywnych gier w dzień premiery!

Radosław Krajewski
2020/08/15 12:15
0
0

Spider-Man: Miles Morales nie będzie jedyną grą, która pojawi się w okolicach premiery nowej konsoli Sony. Firma ma szykować niespodzianki dla graczy.

W ostatnich dniach Microsoft opóźnił premierę Halo Infinite, przenosząc grę na przyszły rok. Nowa odsłona przygód Master Chiefa miała być jedynym tytułem startowym dla Xboxa Series X. Teraz konsola musi liczyć, że mniejsze produkcje, które trafią przed świętami oraz wsteczna kompatybilność, zachęcą graczy do kupna konsoli. Podobny problem miało Sony z PlayStation 5. Jedyną potwierdzoną grą, która ma ukazać się wraz z nową konsolą, jest Spider-Man: Miles Morales, ale niezależny analityk znany jako Benji-Sales stwierdził, że to nie koniec dobrych wieści dla przyszłych posiadaczy PS5 i wkrótce Sony ogłosi nowe tytuły startowe.

PlayStation 5 otrzyma więcej ekskluzywnych gier w dzień premiery!

Japoński gigant przygotowuje kolejną prezentację konsoli, na której zostaną ujawnione wszystkie szczegóły dotyczące premiery. Oprócz daty pojawienia się PlayStation 5 w sklepach oraz ceny konsoli, korporacja ma zdradzić również nowe gry, które wyjdą wraz z nowym sprzętem. Benji-Sales podczas ostatniego podcastu wygadał się, że zna plany Sony i jak twierdzi, firma sprawi graczom niespodzianki.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Swoje słowa skomentował na Twitterze, gdzie potwierdził doniesienia, według których Spider-Man: Miles Morales nie będzie jedyną ekskluzywną grą na start PlayStation 5. Analityk studzi jednak emocje, że nie chodzi o największe tytuły, które pojawią się na rynku bez dużych zapowiedzi. Spodziewać się raczej mamy mniejszych gier, które umilą nam oczekiwanie na przyszłoroczne system sellery od Sony.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!