Nowy zwiastun Iron Harvest świętuje rocznicę Bitwy Warszawskiej

Radosław Krajewski
2020/08/15 11:25
1
0

Twórcy długo wyczekiwanej strategii udostępnili nowy zwiastun w rocznicę Bitwy Warszawskiej. Film przedstawia polskie wojsko walczące u boku mechów.

Studio KING Art Games nie zapomniało o ważnej dla Polski rocznicy i z tej okazji wypuścili nowy zwiastun Iron Harvest. Na klimatycznym filmie rozgrywającym się w alternatywnej wersji historii z 1920, zobaczymy żołnierzy Wojska Polskiego walczących razem z mechami, odpierając siły Saksonii i Roswiecji.

Nowy zwiastun Iron Harvest świętuje rocznicę Bitwy Warszawskiej

Wideo nie zawiera fragmentów z rozgrywki, ale możemy z bliska przyjrzeć się maszynom bojowym, którymi pokierujemy w grze. Mobilny PZM-9 „Strażnik”, gigantyczny PZM-24 „Tur” oraz szybki PZM-7 „Śmiały”, to jednostki, które wspomogą nas w walce przeciwko wrogowi.

GramTV przedstawia:

Iron Harvest jest grą strategiczną osadzoną w dieselpunkowym uniwersum 1920+, którego twórcą jest polski artysta Jakub Różalski. Gra opowiada alternatywną wizję rzeczywistości, w której na frontach I wojny światowej u boku żołnierzy, walczyły mechy. Europa została podzielona na trzy walczące ze sobą mocarstwa, wzorowane na Polsce, Niemczech oraz Rosji. Historię w Iron Harvest poznamy w trzech, osobnych kampaniach przeznaczonych dla każdej ze stron. Gra zadebiutuje 1 września 2020 roku na PC. W produkcji są również wersje na PlayStation 4 oraz Xboxa One, które pojawią się w przyszłym roku.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
15/08/2020 11:54

Generalnie kampania single pozwoliła mi spojrzeć na grę z trochę innej strony, jest to coś dla czego mógłbym nawet pomyśleć o kupieniu gry. Aczkolwiek dalej są wdg mnie duże problemy z AI i zachowaniem jednostek. W jedne z misji gdzie ścierają się dwie duże siły jednostki po prostu wbiegają w siebie. Raczej wątpie że to zamierzone bo gra chyba jednak z zasady chce być taktyczna?