Eastern Exorcist trafiło do wczesnego dostępu. Gra zbiera pozytywne opinie

Radosław Krajewski
2020/08/15 08:40
0
0

Eastern Exorcist od dzisiaj dostępne jest we wczesnym dostępie na Steamie. Z tej okazji twórcy podzielili się nowym zwiastunem produkcji.

Deweloper Wildfire Game oraz wydawca Bilibli opublikowali zwiastun swojej gry z okazji udostępnienia w early accessie. Eastern Exorcist jest grą akcji RPG z perspektywy side-scrollera w grafice 2D. Produkcja osadzona jest w fikcyjnym wschodnim świecie opanowanym przez plagę okrutnych demonów. Gracz wciela się w utalentowanego egzorcystę, który samotnie staje przeciwko złu, aby przemierzyć brutalny świat i pokonać wszelkie zło.

Eastern Exorcist trafiło do wczesnego dostępu. Gra zbiera pozytywne opinie

Twórcy obiecują, że w ich produkcji przeżyjemy skomplikowaną podróż jako egzorcysta, ze wszystkimi zaletami i wadami tej profesji. Zawarte w grze przerywniki filmowe odwołują się do stylu chińskiej opery, czyli tradycyjnej formy sztuki dramatycznej Państwa Środka. Eastern Exorcist charakteryzuje się również skomplikowanym systemem walki, w którym jako bohater użyjemy swojego miecza, aby zabijać demony i potwory, korzystając z mechaniki taktycznej walki w ręcznie rysowanej oprawie wizualnej.

GramTV przedstawia:

Eastern Exorcist został bardzo ciepło przyjęty przez graczy, którzy zdecydowali się wykupić wczesny dostęp. Od momentu pojawienia się gry na Steamie, oceniono ją 381 razy, z czego aż 72% to pozytywne opinie. Twórcy nie ujawnili, kiedy zamierzają wydać pełną wersję swojego tytułu. Eastern Exorcist zmierza również na PS4 i ma pojawić się w przyszłym roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!