SAMURAI w formie! W Cyberpunk 2077 nie zabraknie ciężkich brzmień

Mikołaj Ciesielski
2020/08/10 18:35
0
1

Deweloperzy ze studia CD Projekt RED przedstawili, jak szwedzki zespół Refused wciela się w najsłynniejszą, cyberpunkową kapelę.

W trakcie drugiego pokazu Night City Wire studio CD Projekt zaprezentowało nowe materiały z gry Cyberpunk 2077. Po przedstawieniu przeszłości protagonisty, na którą wpływ ma wybór gracza, przyszedł czas na kolejną ważną kwestię, a mianowicie ścieżkę dźwiękową. Deweloperzy zaprezentowali, w jaki sposób szwedzki zespół Refused przemienia się w najpopularniejszą grupę muzyczną w grze Cyberpunk 2077, czyli kapelę SAMURAI.

SAMURAI w formie! W Cyberpunk 2077 nie zabraknie ciężkich brzmień

GramTV przedstawia:

Na specjalnym materiale wideo przedstawiono proces powstawania ścieżki dźwiękowej. Mogliśmy również usłyszeć próbkę umiejętności zespołu oraz wypowiedzi członków Refused. Jedno wiemy na pewno – w Cyberpunk 2077 fani ciężkich brzmień znajdą coś dla siebie.

Cyberpunk 2077 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera gry zaplanowana jest na 19 listopada bieżącego roku. Produkcja pojawi się również na konsolach nowej generacji.

Ciekawi naszej opinii na temat gry? Zerknijcie do artykułu Myszastego, który dzięki uprzejmości studia CD Projekt RED miał okazje wziąć udział w specjalnym wydarzeniu, na którym sprawdził 4-godzinne demo Cyberpunka 2077.

Natomiast jeśli chcecie uzupełnić swoją wiedzę, dotycząca najnowszego dzieła CD Projekt RED lub chcecie zapoznać się ze wszystkimi udostępnionymi dotychczas informacjami na temat gry, to koniecznie zajrzyjcie do naszego artykułu - Wszystko, co wiemy o Cyberpunk 2077.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!