Kapitan Marvel 2 niczym Avengersi. W filmie pojawią się starzy znajomi

Radosław Krajewski
2020/07/28 12:42

W drugiej części filmu o przygodach Kapitan Marvel pojawi się nowa bohaterka, ale również kilku członków drużyny Avengersów.

Marvel Studios pilnie strzeże swoich planów na udział Avengersów w kolejnych fazach uniwersum. Po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry, twórcy pozwolą nam odpocząć od kolejnych niebezpiecznych misji grupy superbohaterów, skupiając się na wprowadzeniu nowych postaci. Serwis The Direct dotarł do informacji, że w Kapitan Marvel 2 możemy doczekać się powrotu kilku superbohaterów. Film nazywany jest przez portal mini-Avengersami i porównują go do Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów, gdzie w produkcji wystąpili niemal wszyscy najważniejsi bohaterowie dla uniwersum. Niestety nie wiadomo, jakie postacie mogłyby pojawić się w drugiej części Kapitan Marvel.

Kapitan Marvel 2 niczym Avengersi. W filmie pojawią się starzy znajomi

The Direct donosi, że w filmie miałaby wystąpić Ms. Marvel. Jej rola nie jest znana, ale jej wprowadzenie mogłoby przypominać to znane z Wojny Bohaterów, gdzie Spider-Man został zrekrutowany przez Iron Mana. W tym przypadku w rolę mentorki dla Kamali Khan zostałaby Carol Danvers. Ms. Marvel otrzyma swój własny serial dla Disney+. Zdjęcia do serialu ruszą w listopadzie i potrwają do marca 2021 roku. Nie wiadomo, kto wcieli się w tę bohaterkę. Premiera serialu została wyznaczona na przyszły rok.

GramTV przedstawia:

To jeszcze nie koniec rewelacji od serwisu The Direct. Historia Kapitan Marvel 2 miałaby zaadaptować słynną serię komiksową Secret Invasion, w której poznani w pierwszym filmie Skrulle, dokonali inwazji na Ziemię, podszywając się pod superbohaterów i ważne osobistości ze świata. Już podczas produkcji poprzedniego filmu wiele plotkowało się, że wprowadzenie do uniwersum rasy Skrulli, oznaczać będzie dodanie wątku inwazji do filmowego świata.

Kapitan Marvel 2 została zapowiedziana rok temu podczas panelu Marvela na Comic-Conie. Nie zdradzono żadnych szczegółów dotyczących filmu, poza powrotem do roli Brie Larson. Obraz nie ma jeszcze reżysera ani scenarzystów. Znamy jedynie datę premiery, która została wyznaczona na 8 lipca 2022 roku. Druga część Kapitan Marvel będzie należeć do piątej fazy Kinowego Uniwersum Marvela.

Komentarze
3
Antilia
Gramowicz
30/07/2020 13:18

Tylko związek Fury'ego i Goosa ratuje ten film. 

Ray
Gramowicz
29/07/2020 08:22

Oczywiście że pojawią się inni bohaterowie, ponieważ nikt nie lubi tej wersji postaci a aktorki to już w ogóle jeśli ktoś wie kim ona jest i jakie są jej poglądy i charakter, więc trzeba uderzyć w tęsknotę za poprzednimi bohaterami i zmonetyzować. Pierwszy film sprzedał się tylko dlatego że był sugerowano że jest prequelem do Avengers End Game, a tak naprawdę można było spokojnie odpuścić.

Keymaker_7
Gramowicz
28/07/2020 16:08

Spoko, nikt na nią nie czeka.