Brie Larson zgłasza się do roli Samus Aran w filmowej adaptacji Metroida

Radosław Krajewski
2020/07/27 10:15

Aktora wcielająca się w Kapitan Marvel udzieliła wywiadu, w którym wyraziła chęć udziału w filmie na podstawie słynnej serii gier od Nintendo.

Brie Larson jest wielką fanką gier wideo. Ostatnio swój wolny czas spędza w Animal Crossing: New Horizons i z tej okazji była gościem programu Animal Talking, organizowanego przez Gary’ego Whitty w samej grze. Aktorka od wielu lat nie kryje swojego uwielbienia do gier Nintendo, w tym do serii Metroid. W programie została zapytana, czy chciałaby zagrać Samus Aran w filmowej adaptacji. „Bardzo bym chciała. Kocham tę postać. Zawsze wybieram ją w Super Smash Bros. Zdecydowanie chcę zrobić ten film i chcę w nim zagrać. Więc Nintendo, powtórzę to jeszcze raz, chciałabym to zrobić!” – przyznała Larson, która nie kryła entuzjazmu wizją powstania filmu.

Brie Larson zgłasza się do roli Samus Aran w filmowej adaptacji Metroida

We wczesnych latach dwutysięcznych pojawił się temat adaptacji Metroida. Projekt utknął jednak w martwym punkcie i nigdy nie doszło do realizacji. Nintendo nie ma obecnie w planach stworzenia filmowych przygód Samus Aran, ale jest jedna przesłanka, że to może się wkrótce zmienić. Studio Illumination, które dało nam Minionki, pracuje nad filmem animowanym Super Mario. Japońska firma może spojrzeć przychylnie na kolejne kinowe produkcje, gdyby film o słynnym hydrauliku odniósł sukces. Trzeba więc trzymać kciuki, żeby tak się stało i Nintendo dało zielone światło dla adaptacji kolejnych swoim growych serii.

GramTV przedstawia:

Chcielibyście zobaczyć Metroida na dużym ekranie?

Komentarze
3
wolff01
Gramowicz
27/07/2020 12:51

Won!

Btw ktoś napsiał fajny komentarz: ok, ale pod warunkiem że przez 90% filmu nie zdejmie chełmu żebym nie widział jej drewnianej gry aktorskiej :D

Ray
Gramowicz
27/07/2020 10:58
Metroida owszem bym zobaczył. Brie Larson ... nie dziękuję, nie oglądam kłamliwych feministek.
Headbangerr
Gramowicz
27/07/2020 10:24

Brie Larson? Oh, OK.

https://youtu.be/BLUkgRAy_Vo