The Forgotten City wygląda naprawdę obiecująco na nowym gameplayu

Maria Wawrzyniak
2020/07/09 18:20
2
0

Produkcja studia Modern Storyteller może okazać się prawdziwą gratką dla fanów przygodówek – zobaczcie The Forgotten City na nowym materiale z rozgrywki.

Być może pamiętacie, że podczas jednej z tegorocznych konferencji IGN Expo otrzymaliśmy klimatyczne materiały prezentujące The Forgotten City. Jeżeli natomiast kojarzycie tę nazwę i należycie do grona miłośników The Elder Scrolls V: Skyrim, to nie jest żaden przypadek – mowa bowiem o rozwinięciu pomysłu z modyfikacji o takim samym tytule. Jeszcze w tym roku pierwszoosobowa przygodówka zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One. Dzisiaj mamy dla Was kolejne nagranie, tym razem będące 10-minutowym zapisem rozgrywki. Tytuł zapowiada się naprawdę nieźle – zobaczcie sami.

The Forgotten City przeniesie nas do podziemnej metropolii do czasów Imperium Rzymskiego. Przejmiemy kontrolę nad podróżnikiem, który odkrywa ciała łącznie dwudziestu sześciu badaczy – sytuacja jest jednak nietypowa, bowiem wspomniane ciała stały się z jakiegoś powodu złotymi posągami. Okazuje się, że ich śmierć była efektem złamania nadnaturalnego prawa władającego metropolią, według którego grzech jednego człowieka może doprowadzić do zagłady całej społeczności miejsca. Naszym zadaniem będzie uratowanie nie tylko zmarłych, ale również mieszkańców – użyjemy do tego portalu, który pozwala przenosić się do przeszłości.The Forgotten City wygląda naprawdę obiecująco na nowym gameplayu

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
garfieldgarfield
Gramowicz
10/07/2020 09:13

Animacje KATASTROFA!

Kenjiro
Gramowicz
09/07/2020 20:23

Nieźle? Wygląda słabo, żeby nie powiedzieć, że bardzo słabo. Animacje są bardziej drewniane niż w Gothicu...