Poczuj moc żywiołów w 21. sezonie Diablo 3. Data rozpoczęcia, wyzwania i nagrody

LM
2020/06/29 10:01

Specjalne premie żywiołów, nowe wyzwania, nagrody i kolejna rotacja zestawów klasowych. Diablo 3 z 21. sezonem jeszcze w tym tygodniu.

Kilka dni temu Blizzard oficjalnie przekazał, że na rychłą premierę Diablo 4 nie mamy co liczyć. Zgodnie z najnowszym wpisem na blogu tytuł nie jest dostępny nawet w wersji alfa, co oznacza, że proces deweloperski może jeszcze ciągnąć się latami. Fanom marki Diablo nie pozostaje nic innego, jak powrócić na serwery Diablo 3, a będzie po temu doskonała okazja – lada dzień startuje 21. sezon rankingowy na Battle.net.

Poczuj moc żywiołów w 21. sezonie Diablo 3. Data rozpoczęcia, wyzwania i nagrody

Sezon 21. Diablo 3 – Próby żywiołów

Próby żywiołów, czyli 21. sezon Diablo 3 rozpoczną się dokładnie 3 lipca. Wraz z nim gracze mogą liczyć na specjalne premie związane z tytułowymi żywiołami – co 90 sekund gracze wyzwolą jedno z zaklęć obszarowych: deszcz meteorytów; wiązkę błyskawic; ścianę płomieni; tornado; lub lawinę śnieżnych kul. Całość została oczywiście gruntownie przetestowana na serwerach PTR, więc wspomniane ulepszenie nie powinno złamać równowagi rozgrywki.

GramTV przedstawia:

Oczywiście wraz z nowym sezonem pojawią się nie tylko nowe wyzwania, ale też nagrody. Blizzard wprowadziło kolejną rotację w Darach Haedriga, więc kolejno po ukończeniu 2,3 i 4 rozdziału otrzymamy nagrody, które pozwolą odblokować zestawy klasowe. W 21. sezonie prezentują się następująco:

  • Barbarzyńca – Potęga Ziemi
  • Krzyżowiec – Ciernie Zaklinacza
  • Łowczyni demonów – Opończa Cienia
  • Mnich – Strój Małpiego Króla
  • Szaman – Szaty Nefrytowego Żniwiarza
  • Czarownica – Ozdoby Ognistego Ptaka
  • Nekromanta – Łaska Inariusa

Przy okazji Blizzard ujawnił szczegóły najnowszej aktualizacji Diablo 3, aczkolwiek w drodze do kolejnego sezonu rozgrywek tytuł otrzyma jeszcze jeden pakiet poprawek. Więcej szczegółów znajdziecie na powiązanym wpisie na blogu Diablo.Sezon 21. Diablo 3 – Próby żywiołów, Poczuj moc żywiołów w 21. sezonie Diablo 3. Data rozpoczęcia, wyzwania i nagrody

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!