Gotham Knights i Suicide Squad o krok od zapowiedzi? Zarejestrowano strony internetowe

LM
2020/06/22 09:48
0
1

Marka DC doczeka się dwóch gier na konsolach nowej generacji? Pozostaje czekać na sierpniowe DC Fandome.

Gotham Knights i Suicide Squad o krok od zapowiedzi? Zarejestrowano strony internetowe

Wygląda na to, że gromadzące się od miesięcy pogłoski związane z nowymi grami bazującymi na uniwersum DC już niedługo skonfrontujemy z planami Warner Bros. Jak donoszą użytkownicy forum reddit, firma obsługująca duże medialne marki w minionych dniach zarejestrowała dwie strony internetowe – gothamknightsgame.com oraz suicidesquadgame.com. Te najprawdopodobniej zabezpieczono dla zbliżających się zapowiedzi podczas sierpniowego DC Fandome, aczkolwiek wciąż brak tu oficjalnego stanowiska koncernu.

Wedle wcześniejszych pogłosek Warner Bros. prowadzi jednocześnie co najmniej dwa projekty bazujące na komiksach DC – Suicide Squad, za które rzekomo odpowiedzialne jest studio Rocksteady oraz grze powiązanej z marką Batman, która w świetle powyższych może pojawić się na rynku jako Gotham Knights. Ta ostatnia ma skupiać się na rodzinie Batmana i jednocześnie restartować zapoczątkowany przez studio Rocksteady cykl Batman: Arkham.

GramTV przedstawia:

Przy okazji warto wspomnieć, że zarejestrowane niedawno strony internetowe sugerują, że Warner Bros. szykuje też specjalne cyfrowe wydarzenie dla fanów Harry’ego Pottera.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!