Euro Truck Simulator 2 otrzymało aktualizację, którą usłyszysz

LM
2020/06/17 13:59
0
0

SCS Software kontynuuje swoją misję zupełnego przebudowania oprawy audio w Euro Truck Simulator 2. Nowa łatka wylądowała na serwerach.

Dobre wieści dla fanów Euro Truck Simulator 2. Jeśli w ostatnich dniach nie zaglądaliście na platformę Steam, to z pewnością czeka tam na Was drobna aktualizacja rzeczonej produkcji. SCS Software wypuściło łatkę bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi, by później na łamach swojego bloga wprowadzić graczy w jej niuanse.

Euro Truck Simulator 2 otrzymało aktualizację, którą usłyszysz

Okazuje się, że lekka paczka nowinek to kolejny etap na drodze do całkowitego przebudowania oprawy audio w Euro Truck Simulator 2. Przywołana aktualizacja wprowadza do gry szereg nowych dzięków dla pojazdów sterowanych przez SI, nieco dopieszcza wcześniej naniesione zmiany, a także zmienia balans poszczególnych dźwięków na linii audio i ich ogólną głośność. Twórcy proszą przy tym o sprawdzenie nowinek i przesłanie uwag, które pozwolą im usprawnić i szybciej sfinalizować cały proces.

GramTV przedstawia:

Tym razem żadnych wzmianek o zapowiedzianym wcześniej DLC Iberia. Poświęcony półwyspowi Iberyjskiemu pakiet dodatkowej zawartości ma ukazać się jeszcze w tym roku, ale na razie ekipa nie wskazała jeszcze konkretnego terminu.

Euro Truck Simulator 2 dostępne jest wyłącznie na PC od 2012 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!