Guerrilla Collective: nowości od Paradox Interactive, zwiastuny i gameplaye

Wincenty Wawrzyniak
2020/06/13 19:45
0
0

Crusader Kings III, Empire of Sin, Prison Architect… Wszystko, co przygotowało dla nas dzisiaj Paradox Interactive!

Kolejną mini-prezentacją (powoli się gubię, muszę przyznać), która odbyła się podczas wciąż trwającego Guerrilla Collective, jest Paradox Insider, czyli zestawienie wszystkich nowości od firmy Paradox Interactive. Coby nie przedłużać, pozwólcie, że wiadomość rozpoczniemy od... końca poniższej prezentacji oraz tego, co prawdopodobnie interesuje Was najbardziej, czyli oczywiście Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2.

Twórcy poczęstowali nas nowym materiałem (aczkolwiek przed nim ponownie zobaczyliśmy humorystyczny zwiastun sprzed miesiąca), który ujawnił wielki powrót słynnej Damsel, bohaterki pierwszej części należącej do klanu Brujah! Film poniżej – razem z tym, podczas którego ujawniono zawartość edycji kolekcjonerskiej.

Wracając jednak do kolejności chronologicznej, Paradox Interactive się od obszernego, ponad siedmiominutowego materiału z Crusader Kings III. Przypomnieliśmy sobie, gdzie dokładnie gra nas zabierze, co będziemy robić oraz jak to wszystko będzie wyglądać – przyjrzeliśmy się dokładniej interfejsowi. Następnie pokazano Empire of Sin, czyli nadchodzącą grę strategiczną osadzoną w czasach prohibicji. Tutaj również otrzymaliśmy parę minut rozgrywki, wzbogaconej o komentarz twórców. Kilka starć, rozmowy z niezależnymi postaciami – krótko mówiąc, jedynie smaczek tego, na co czekają miłośnicy tego typu produkcji. Co dalej?

GramTV przedstawia:

Niezwykle lubiany Prison Architect doczeka się kolejnego rozszerzenia pod tytułem Island Bound, które ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach już wkrótce. Paradox nie zwalniało tempa, więc zaraz po symulatorze więzienia dowiedzieliśmy się więcej na temat Surviving the Afermath, czyli postapokaliptycznej strategii ekonomicznej będącej niebezpośrednim sequelem Surviving Mars. Twórcy przedstawili tak zwany roadmap, czyli plany odnośnie rozwoju gry na materiale, który… trwa dziesięć sekund i właściwie nie pokazuje absolutnie niczego. No cóż. Niemniej jednak, zawartości ma nie zabraknąć.

Guerrilla Collective: nowości od Paradox Interactive, zwiastuny i gameplaye

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!