Paczka z ponad 700 grami indie za 5 dolarów na platformie itch.io

Wincenty Wawrzyniak
2020/06/07 14:45
0
0

Na platformie itch.io wystartowała akcja z Bundle for Racial Justice and Equality – zestawem kosztującym 5 dolarów, w którego skład wchodzi ponad 700 niezależnych gier.

Ostatnimi czasy coraz częściej słyszymy o wszelkiego rodzaju inicjatywach związanych ze wsparciem ruchu Black Lives Matter. Wszystko oczywiście odnosi się do trwającej obecnie sytuacji w USA. Sporo większych firm deklaruje swoje wsparcie, aczkolwiek na tym zwykle się kończy – platforma itch.io postanowiła jednak (podajemy za serwisem Game Informer), prócz wsparcia słownego, ruszyć ze sprzedażą ogromnej paczki (naprawdę ogromnej) pod tytułem Bundle for Racial Justice and Equality. Paczka z ponad 700 grami indie za 5 dolarów na platformie itch.ioWszyscy zainteresowani (w szczególności miłośnicy wszelkiego rodzaju gier niezależnych) mogą w cenie 5 (pięciu!) dolarów nabyć paczkę ponad 700 (siedmiuset!) indyków, które łącznie są warte prawie 3,5 tysiąca dolarów. Zestaw zawiera dzieła łącznie 564 deweloperów – jeśli chcecie, możecie przeznaczyć więcej pieniędzy, które pomogą w osiągnięciu deklarowanego celu 2 milionów dolarów. Oczywiście, jeśli macie nadzieję na niesamowite tytuły, które wciągną Was na wiele godzin… Cóż, pozostaje nam jedynie zaprosić Was na inne platformy i zakupić gry z kategorii AAA.

W tym przypadku są to w znaczącej większości projekty albo bardzo małych zespołów, albo pojedynczych twórców – część z nich jest też całkowicie darmowa. Nie zmienia to jednak faktu, że w paczce znalazło się dużo prawdziwych perełek, jak chociażby Night in the Woods, Minit czy OXENFREE.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!