Pomóż przygotować spolszczenie Atom RPG. Ruszyła inicjatywa społeczności

LM
2020/05/25 13:50

Atom RPG doczekało się polskiej wersji językowej, ale szybko okazało się, że ta jest dużo poniżej spodziewanej jakości. Twórcy proszą o pomoc we wprowadzaniu poprawek.

Kilka dni temu na serwerach platformy Steam wylądowała najnowsza, opatrzona numerem 1.15 aktualizacja gry Atom RPG. Niezależne RPG w klimatach postapo doczekało się długo oczekiwanej polskiej wersji językowej, ale szybko okazało się, że nie wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami. Spolszczenie przygotowywane przez około 1,5 roku przez ekipę z Fallout Corner po implementacji do gry okazało się zupełnie nieczytelne. Twórcy nie wiedzą, dlaczego tak się stało, ale zwrócili się do graczy o pomoc w naprawieniu go.

Wątek został już podjęty na forum platformy Steam, a studio AtomTeam poszukuje wszystkich, którzy czują się na siłach, by wesprzeć inicjatywę i mają nieco wolnego czasu. Jeśli chcecie dorzucić swoje trzy grosze do spolszczenia Atom RPG, to napiszcie wiadomość do twórców pod adres support@atomrpg.com. Komunikacja z deweloperami odbywa się wyłącznie po angielsku, a po zatwierdzeniu otrzymacie dostęp do arkusza Google, na którym będziecie mogli wprowadzać poprawki. Obok tego możecie komunikować się z pozostałymi uczestnikami projektu poprzez serwer Discord.

GramTV przedstawia:

Atom RPG doczekało się pełnej wersji w grudniu 2018 roku. Ta spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem społeczności i często porównywana jest do pierwszych odsłon serii Fallout od Interplay. Kilka tygodni temu tytuł otrzymał samodzielny dodatek zatytułowany Trudograd, również na PC Steam.

Komentarze
2
L-M
Gramowicz
25/05/2020 14:55
garfieldgarfield napisał:

mother = matka

Tyle pomogłem ;p

Dzięki, Twój wkład jest nieoceniony :) 

garfieldgarfield
Gramowicz
25/05/2020 14:44

mother = matka

Tyle pomogłem ;p