Xbox 20/20: Bright Memory: Infinite - imponujący gameplay z gry autorstwa... pojedynczej osoby

pepsi
2020/05/07 17:20
1
0

W czasach gdy za grami stoją zespoły liczące niekiedy setki pracowników, projekty pojedynczych osób należą do rzadkości. Bright Memory: Infinite pokazuje jednak, że można.

Xbox 20/20: Bright Memory: Infinite - imponujący gameplay z gry autorstwa... pojedynczej osobyZamieć, deszcz, ogólnie plugawa pogoda… Ale widoki piękne. A do tego jeszcze intensywna akcja ze strzelaniem z broni automatycznej, korzystaniem z futurystycznego bicza, który przyciąga nieszczęśników na ścięcie, a nawet pojedynki za kierownicą – tak prezentuje się Bright Memory: Infinite w nowym gameplay trailerze, który rozpoczął pokaz Xbox 20/20.

Prezentacja jest o wiele bardziej zachwycająca, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że gra powstaje w niezależnym chińskim studiu FYQD Personal Studio, gdzie jedna osoba tworzy ów tytuł… w czasie wolnym. Jedna osoba!

Bright Memory: Infinite osadzone jest w niedalekiej przyszłości, w 2036 roku, gdy pojawia się dziwny fenomen, którego naukowcy nie potrafią wytłumaczyć. Supernatural Science Research Organization wysyła agentów, by zdobyć więcej informacji na temat tego zjawiska. Ich odkrycia mogą okazać się zatrważające.

Bright Memory: Infinite powstaje z myślą o Xboksie Series X.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
sebba99
Gramowicz
08/05/2020 23:12

Chińskie studio... jedna osoba.... czy tylko ja dostrzegam sprzeczność ? To biegnę lecę wytłumaczyć - jedna osoba to może koordynować tutaj prace, ale jak na dłoni widać, że twórców jest więcej... przecież to Chiny, tam nawet imiona nie są prawdziwe...