WWE 2K Battlegrounds wskoczy na miejsce WWE 2K21, ale nie jest tym, czego się spodziewacie

Maria Wawrzyniak
2020/04/28 14:00

Take-Two zapowiedziało WWE 2K Battlegrounds, które zastąpi anulowane WWE 2K21 i będzie charakteryzować się… kreskówkowym klimatem.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że firma 2K Games ostatecznie nie opracuje tegorocznej odsłony najpopularniejszej serii gier wrestlingowych, czyli w tym przypadku WWE 2K21. Chociaż miłośnicy gatunku po raz pierwszy od okrągłych dwóch dekad nie otrzymają nowej części cyklu, tak mogą liczyć na coś zgoła innego, bowiem wczoraj zapowiedziano WWE 2K Battlegrounds i nie, na szczęście nie będzie to wrestlingowe battle royale. Gra wskoczy na miejsce anulowanej tegorocznej odsłony serii WWE, aczkolwiek na pewno nie jest tym, czego się spodziewacie – mowa tutaj o kompletnie nowym doświadczeniu, które zaoferuje fanom zręcznościową akcję oraz przerysowane projekty gwiazd, lokacji i ruchów. A przynajmniej to możemy przeczytać w oficjalnej zapowiedzi.

Przy okazji udostępniono pierwszy zwiastun produkcji, który znajdziecie powyżej oraz uruchomiono oficjalną stronę internetową gry, którą z kolei znajdziecie pod tym adresem. Czy społeczność jest zadowolona z takiego posunięcia twórców? Cóż, wystarczy rzucić okiem na oceny zwiastuna – 4,3 tysiąca łapek w górę i 5,5 tysiąca łapek w dół. WWE 2K Battlegrounds będzie po prostu grą wrestlingową, tyle że pełną absurdu i pozbawioną jakiegokolwiek realizmu.WWE 2K Battlegrounds wskoczy na miejsce WWE 2K21, ale nie jest tym, czego się spodziewacie

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!