Mobilny PC z miniaturową Teslą Model S jako obudowa? Oto najszybszy PC na świecie, za jedyne 50 tysięcy złotych

LM
2020/04/28 13:40
0
0

Przeznaczona dla dzieci miniaturka samochodu Tesli posłużyła za obudowę dla wydajnego peceta. Jednocześnie dziecko wciąż może nim jeździć, ale taka zabawka swoje kosztuje.

Ciekawostka z rynku customowych pecetów, skierowana raczej do fanów motoryzacji, niż rodziców szukających wymyślnej zabawki dla swoich pociech. W ofercie sklepu Origin PC pojawiło się Ludicrous PC Tesla Model S, czyli wydajny gamingowy komputer zamknięty w przeznaczonej dla dzieci miniaturce Tesli. Najszybszy komputer na świecie powstał, gdy producenci zauważyli, że pod maską miniaturowego auta jest wystarczająco dużo miejsca, by znalazły się tam podzespoły PC.

Mobilny PC z miniaturową Teslą Model S jako obudowa? Oto najszybszy PC na świecie, za jedyne 50 tysięcy złotych

Jednocześnie, nawet jeśli pod maską jest gamingowy potwór, to dziecko wciąż może bawić się klaksonem czy światłami, a nawet jeździć Teslą, aczkolwiek już widzę, jak ze stoickim spokojem oglądacie pociechę obijającą o ściany konfigurację wartą przeszło 50 tysięcy złotych. Tak, Ludicrous PC Tesla Model S powstanie w limitowanym nakładzie i chociaż zestaw możemy personalizować w zakresie wyglądu, to twórcy zadbali o „konie mechaniczne” także pod maską. Specyfikacja zestawu poniżej, wraz z poświęconym projektowi materiałem wideo i galerią zdjęć.

Podoba się?

Specyfikacja Ludicrous PC Tesla Model S

 • AMD Ryzen 9 3900X;

GramTV przedstawia:

NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti Founders Edition 11 GB RAM;

 • 32 GB of CORSAIR Dominator Platinum RGB RAM;

 • 2 TB CORSAIR Force Series MP600 Gen4 PCIe M.2 SSD;

 • 4 TB Samsung 860 PRO SSD.

 • Specyfikacja Ludicrous PC Tesla Model S, Mobilny PC z miniaturową Teslą Model S jako obudowa? Oto najszybszy PC na świecie, za jedyne 50 tysięcy złotych

  Komentarze
  0  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!