PlayWay zaprasza na pokład Arki Noego w najnowszym symulatorze. Zapowiedziano Noah’s Ark

LM
2020/04/21 10:55

Zbuduj Arkę, uratuj zwierzęta, ciesz się światem po apokalipsie. Powtórz – Noah’s Ark już niebawem trafi na PC Steam.

Prawdziwa gratka dla fanów symulatorów. W ciągu zaledwie kilkunastu dni firma PlayWay zapowiedziała kolejne projekty w swoim portfolio – nie tak dawno mieliśmy symulator papieża, wczoraj patomorfologa, a dzisiaj Noego. Tak biblijnego Noego, który zbudował Arkę, by przetrwać potop i uratować rozmaite gatunki zwierząt. Tak po krotce prezentuje się zabawa w ogłoszonym właśnie Noah’s Ark.PlayWay zaprasza na pokład Arki Noego w najnowszym symulatorze. Zapowiedziano Noah’s Ark

Podczas rozgrywki przejdziemy przez wszystkie etapy budowy Arki, a następnie zwiedzimy wykreowany świat, by znaleźć i schwytać poszczególne gatunki zwierząt. Potem pozostaje nam jedynie zapakować całą zgraję na Arkę i czekać na nadejście biblijnego potopu. Podczas apokalipsy musimy zadbać o odpowiedni stan techniczny łodzi, by dopełnić biblijnej opowieści i wysadzić zwierzęta w nowym świecie.

GramTV przedstawia:

Produkcją Noah’s Ark zajęło się studio SimulaM i chociaż przy okazji zapowiedzi nie wskazano konkretnej daty premiery, to strona gry na Steam głosi, że debiut będzie już niebawem. Tytuł zmierza wyłącznie na PC.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!