PlayWay w formie. Zapowiedziano symulator papieża – The Pope: Power & Sin

LM
2020/04/12 20:40
2
0

Zdobywaj bogactwa, likwiduj heretyków i zapewnij rodzinie wysokie stanowiska czy przywileje jako Aleksander VI. Wszystko to i wiele więcej w symulatorze papieża.

Wygląda na to, że PlayWay dysponuje niekończącą się gamą pomysłów dla kolejnych symulatorów. Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia otrzymaliśmy zapowiedź symulatora Jezusa, a teraz wydawca ogłosił, że jeszcze w tym roku na komputerach osobistych za pośrednictwem Steam ukaże się symulator papieża. Oto nieco przerysowane, ale wciąż kontrowersyjne The Pope: Power & Sin.PlayWay w formie. Zapowiedziano symulator papieża – The Pope: Power & Sin

Podczas zabawy wcielimy się w Rodrigo Borgię, który na tron Watykanu wstąpił jako Aleksander VI. Jak zapewne się domyślacie, nasze działania nie ograniczą się do codziennych nabożeństw – odpowiedzialne za projekt studio Forestlight Games radzi przygotować się na walkę o bogactwa, wpływy i wiele aspektów świadczących o zepsuciu życia moralnego ówczesnego Kościoła.

GramTV przedstawia:

Obok likwidowania heretyków będziemy zbierać informacje, umacniać władzę w regionie, pozbywać się przeciwników politycznych i korzystać z możliwości boskiego namiestnika. Cóż, zobaczcie załączony do wiadomości zwiastun i dajcie znać, co o nim sądzicie.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
2
garfieldgarfield
Gramowicz
14/04/2020 10:19

Ministranci też będą?

Crad999
Gramowicz
13/04/2020 15:25

Bardziej by się chyba nadawało jako symulator Ojca Chrzestnego.