News

W Half-Life: Alyx są nawiązania do absolutnie wszystkiego – w tym do Death Stranding

Maria Wawrzyniak, 26.03.2020 15:40 1

Jeśli nie macie jeszcze dość Half-Life: Alyx, to dzisiaj częstujemy Was kolejną ciekawostką – tym razem chodzi o easter egga związanego z Death Stranding.

Choć Half-Life: Alyx zadebiutowało zaledwie parę dni temu, fani zdążyli już odnaleźć w grze mnóstwo ciekawostek (i w żadnym wypadku nie zakończyli poszukiwań). Dzisiaj mamy dla Was ciekawe znalezisko, za które odpowiada jeden z użytkowników forum Reddit o pseudonimie KnightzlX. Gracz natrafił bowiem na składzik chroniony przez miny laserowe, który możemy znaleźć w ósmym rozdziale kampanii – tam z kolei znalazł pudło z… logiem korporacji Bridges z Death Stranding, najnowszego dzieła Hideo Kojimy.Źródło: post użytkownika KnightzlX na Reddicie

Ba, pudło zostało oklejone charakterystyczną żółtą taśmą, a tuż obok niego stoją buty, również mocno przypominające obuwie, w którym poruszamy się jako główny bohater produkcji Kojima Productions. Oczywiście, sam fakt, że w grze Half-Life znalazło się nawiązanie do Death Stranding nie jest niczym szczególnie zaskakującym – Hideo Kojima również umieścił w swojej grze elementy z kultowego cyklu studia Valve, jak chociażby nakrycie głowy stylizowane na słynnego headcraba.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze