L.A. Noire: Part Two kolejną grą Rockstar Games? Utwór ze ścieżki dźwiękowej trafił do sieci

LM
2020/03/18 12:20
2
0

Szykuje się kolejne śledztwo w latach 80. XX wieku? Przeciek sugeruje, że Rockstar ma ręce pełne roboty.

L.A. Noire: Part Two kolejną grą Rockstar Games? Utwór ze ścieżki dźwiękowej trafił do sieci

Okazuje się, że podczas gdy całe rzesze fanów wyczekują na choćby skrawek informacji dotyczących GTA 6 studia Rockstar Games, mogą mieć w zanadrzu jeszcze kilka niespodzianek. Wytwórnia Warner Chapell Music na krótko udostępniła w serwisie YouTube jeden z utworów, który rzekomo pochodzi ze ścieżki dźwiękowej do gry L.A. Noire: Part Two. Oczywiście po nagłośnieniu sprawy materiał szybko usunięto, ale użytkownicy forum reddit zdążyli uwiecznić publikację utworu Break My Stride.

Rockstar Games jak dotąd nie wspomniało nawet, nad czym pracuje po dowiezieniu na rynek Red Dead Redemption 2, a tym bardziej nie zapowiedziało kontynuacji L.A. Noire. Tym samym pozostaje zachować odpowiedni dystans do omawianych tu rewelacji i czekać na rozwój wydarzeń. Jeszcze dziś Sony zaprezentuje konsolę PlayStation 5 i być może ujawni kilka tytułów zmierzających na next-geny. Zawsze pozostają nam jeszcze pogłoski o domniemanych zapowiedziach Rockstara, które powinny odbyć się już 25 marca.

Zainteresowani kontynuacją L.A. Noire? Tytuł oryginalnie zadebiutował w 2011 roku na PlayStation 3 oraz Xbox 360. Następnie gra trafiła na PC, a później również na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
2
Headbangerr
Gramowicz
18/03/2020 13:19

To jest ta gra, która kazała mi czytać z mimiki twarzy postaci, które miały mimikę gumową jak pan Mietek pod monopolowym? Super, chcę więcej. 

https://youtu.be/qzPvx8VUSDw

Myszasty
Redaktor Naczelny
18/03/2020 12:24

Kurde, jaram się! Jedynkę bardzo dobrze wspominam. Rewelacyjny klimat, fajna fabuła, niezłe dialogi. Mam tylko nadzieję, że pozostawią z grubsza nietknietą formułę i nie zrobią z tego na siłę GTA.