Tech

Jutro poznamy specyfikację konsoli PlayStation 5. Mark Cerny omówi architekturę next-gena

LM, 17.03.2020 13:40 2

Po oficjalnych komunikatach Microsoftu kwestią czasu pozostawała odpowiedź Sony. Na szczęście na nowe konkrety nie będziemy już długo czekać.

Wczoraj Microsoft uraczył nas oficjalnym wpisem poświęconym szczegółom technicznym konsoli Xbox Series X. Na odpowiedź Sony nie przyszło nam długo czekać, gdyż niespełna godzinę temu na oficjalnym Twitterze marki PlayStation pojawił się stosowny komunikat. Już jutro na blogu PlayStation ukaże się nowy wpis, w którym Mark Cerny, architekt konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5, omówi wszystkie szczegóły sprzętu dziewiątej generacji. Nie wskazano jeszcze zbyt wielu konkretów, ale możemy liczyć nie tylko na specyfikację urządzeń i zapowiedź wyczekiwanych funkcji, ale też pokaz konsumenckiego PS5. Cóż, gdy tylko pojawią się nowiny, to z pewnością się o tym dowiecie.

Tymczasem odsyłamy do publikacji poświęconych next-genom. W świetle najnowszych doniesień czeka je gruntowa aktualizacja. PlayStation 5 oraz Xbox Series X mają zadebiutować jeszcze w tym roku.

https://twitter.com/PlayStation/status/1239884910812450816

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze