News

Nowa aktualizacja w CS:GO wprowadziła między innymi naszywki i możliwość personalizacji celowników

Maria Wawrzyniak, 25.02.2020 20:45 0

Do Counter-Strike: Global Offensive wprowadzono dzisiaj nową aktualizacją, która dodała do gry szereg usprawnień i parę nowości.

Dzisiaj na serwerach Counter-Strike: Global Offensive pojawiła się nowa aktualizacja wprowadzająca szereg usprawnień i kilka nowości. Wśród tych drugich znalazł się nowy rodzaj przedmiotów kosmetycznych – naszywki. Można je doczepić w różnych miejscach stroju naszego bohatera, jak chociażby na rękach czy klatce piersiowej. Przy używaniu naszywek musicie jednak pamiętać, że są to przedmioty jednorazowego użytku, więc po zdjęciu takiej naszywki nie znajdziemy jej już ponownie w ekwipunku.

Ponadto gracze dostali możliwość ręcznej personalizacji celowników – teraz będziemy mogli zmieniać ich kolor, szerokość czy grubość, jednocześnie mogąc importować ustawienia celowników innych graczy, na przykład znajomych. Aktualizacja wprowadziła również zmiany w menu zakupu broni, gdzie zobaczymy teraz dokładnie, jak prezentuje się dany sprzęt w rękach postaci. Na koniec warto zaznaczyć, że od godziny 23:00 polskiego czasu udostępnione zostaną nowe misje w ramach Operacji Shattered Web. Pełną listę zmian, które wprowadziła aktualizacja, znajdziecie pod tym adresem.

Przypomnijmy jeszcze, że gra Counter-Strike: Global Offensive zadebiutowała 21 sierpnia 2012 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox 360. Dzień później pojawiła się również na PlayStation 3. Pomimo upływu czasu, produkcja nadal cieszy się ogromną popularnością zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze