News

Garść nowych screenshotów z Resident Evil 3 wyciekła do sieci

Maria Wawrzyniak, 23.02.2020 22:35 2

W oczekiwaniu na premierę gry Resident Evil 3 Remake w sieci nie braknie coraz to nowszych materiałów – dziś mamy dla Was garść nowych screenshotów!

Kilkanaście godzin temu do sieci wyciekło ponad trzydzieści zrzutów ekranu z nadchodzącego Resident Evil 3 Remake od studia Capcom. Na wielu grafikach możemy zobaczyć słynnego Nemesis, inne z kolei prezentują klimatyczne lokacje, a przynajmniej na paru znajdziemy również przeciwników. Zdjęciami podzielił się użytkownik Dusk Golem na forum ResetEra – wątek znajdziecie pod tym adresem, a nam pozostaje zaprosić wszystkich zainteresowanych do przejrzenia poniższej galerii.

Przypomnijmy jeszcze, że remake Resident Evil 3 zadebiutuje na rynku 3 kwietnia bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W grze będzie dostępny oddzielny moduł wieloosobowy o nazwie Resident Evil: Resistance, który wcześniej nazywano Project Resistance.

gallery:13673

 Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze

Disco Elysium zmierza na konsolę Nintendo Switch

Twórcy ze studia ZA/UM nie zamierzają spocząć na laurach – gra Disco Elysium zmierza bowiem na łącznie trzy konsole. Prócz PS4 i XONE, pojawi się także na Switchu!