News

Square Enix nie daje zapomnieć o Final Fantasy VII Remake. Pełne intro wygląda rewelacyjnie

LM, 14.02.2020 11:45 0

Fani kultowego klasyka bez wątpienia mają na co czekać. Zobacz film otwierający rozgrywkę w Final Fantasy VII Remake. Premiera w kwietniu na PlayStation 4.

Już tylko niespełna dwa miesiące dzielą nas od oficjalnej daty premiery najnowszej produkcji z portfolio Square Enix i zarazem odnowionej odsłony jednej z najważniejszych odsłon serii jRPG-ów Final Fantasy. Japoński koncern nie odpuszcza walki o uwagę graczy i opublikował właśnie obszerny kinowy zwiastun Final Fantasy VII Remake, czyli mówiąc wprost – intro otwierające rozgrywkę. Znajome miejsca, bohaterowie i oczywiście oprawa wizualna, obok której, nie można przejść obojętnie. Wszystko to już 10 kwietnia wyłącznie na konsolach PlayStation 4.

Warto przy okazji wspomnieć, że wraz z opóźnieniem daty premiery Square Enix zdecydowało się wydłużyć również okres czasowej wyłączności Final Fantasy VII Remake na konsolach Sony. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami po 10 kwietnia 2021 roku gra pojawi się na nowych platformach sprzętowych – nie ma oficjalnego potwierdzenia, ale w grę wchodzą konsole PlayStation 5 oraz komputery osobiste.

Final Fantasy VII Remake to jedynie wycinek oryginalnego Final Fantasy VII. Twórcy zdecydowali się znacznie rozbudować produkcję, wzbogacić ją o dodatkowe wątki fabularne i aktywności, a w związku z powyższym, także wydać w epizodach. Rzućcie okiem także na niedawno opublikowany zwiastun fabularny.

https://www.youtube.com/watch?v=8IrheLf0Ki0&t=0s

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze