News

Gwint: Wiedźmińska gra karciana – data premiery na mobilkach z systemem Android

LM, 13.02.2020 13:05 0

Karciane pojedynki jeszcze w marcu pojawią się na telefonach z systemem Android. Nowy zwiastun i data premiery Gwint: Wiedźmińska gra karciana.

Dobre wieści dla miłośników wiedźmińskiej karcianki i zarazem posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android. Studio CD Projekt RED podało oficjalną datę premiery gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana na popularnym systemie. Okazuje się, że ta nastąpi już niebawem – załączony do wiadomości zwiastun mobilnego portu wskazuje, że w karciankę RED-ów zagramy na Androidzie dokładnie 24 marca. Tytuł dostępny jest oczywiście w modelu free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami, także w postaci dodatków.

Gwint: Wiedźmińska gra karciana to samodzielne wydanie karcianki dopracowanej oryginalnie z myślą o grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tytuł ukazał się w 2018 roku na PC i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, a w minionym roku na listę wspieranych platform trafiły urządzenia z systemem iOS. Jednocześnie CD Projekt RED ucięło dalsze wsparcie dla konsolowych wersji gry.

https://www.youtube.com/watch?v=SrGfn2iePDQ

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze