News

Miniaturowe Red Dead Redemption 2. Zobacz symulator życia na Dzikim Zachodzie

LM, 11.02.2020 15:10 0

Fani postanowili sprawdzić, jak Red Dead Redemption 2 będzie wyglądało na oddalonej kamerze. Tak powstało westernowe SimCity: Red Dead. Zainteresowani?

Ekipa odpowiedzialna za rozwój kanału Red Dead Online Guides uraczyła nas zupełnie nowym spojrzeniem na najnowszy hit Rockstar Games z 2018 roku. Fani postanowili sprawdzić, jak Red Dead Redemption 2 będzie prezentować się w rzucie izometrycznym na oddalonej kamerze. W ten sposób otrzymaliśmy bardzo ciekawą symulację życia mieszkańców Dzikiego Zachodu, której nie powstydziliby się twórcy takich marek jak The Sims i SimCity.

Eksplorując świat Red Dead Redemption 2, obserwujemy zaledwie wycinek z codziennej rutyny każdego z bohaterów niezależnych, ale wystarczy podnieść kamerę i podkręcić tempo, by zobaczyć, jak wiele wysiłku Rockstar włożył w to, by świat gry sprawiał wrażenie żyjącego własnym życiem. Rzućcie okiem na załączony poniżej materiał wideo.

Kto chętny na SimCity: Red Dead?

Red Dead Redemption 2 dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Jeśli jesteście stałymi bywalcami pecetowego modułu sieciowego Red Dead Online, to z pewnością zainteresują Was najnowsze zabawy hakerów, którzy nękają graczy neutralnymi stworami.

https://www.youtube.com/watch?v=r3A6W5VhLkw&feature=emb_title

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze