News

Bethesda dała graczom Fallouta 76 możliwość odzyskania skradzionego przez hakerów ekwipunku

Maria Wawrzyniak, 26.01.2020 15:55 1

W grudniu wielu graczy Fallouta 76 padło ofiarą hakerów, którzy byli w stanie ukraść im praktycznie wszystko, co znalazło się w ekwipunku. Teraz twórcy próbują to naprawić.

W grudniu informowaliśmy Was o nowym błędzie, który pojawił się w grze Fallout 76 i umożliwił graczom pozbawiać innych zebranych przedmiotów, jeżeli znajdą się w odpowiednim zasięgu. Sprawa była naprawdę poważna, a utrata przedmiotów nie musiała nawet być wynikiem jakiejkolwiek bezpośredniej interakcji pomiędzy graczem i hakerem. Tym razem jednak Bethesda postanowiła nieco bardziej się postarać i naprawić wszelkie powstałe szkody, dbając o to, aby jak najwięcej osób dotkniętych atakami odzyskało swój utracony ekwipunek, a nawet otrzymały coś w zamian za zadany im trud. Jeden z użytkowników, który padł ofiarą kradzieży przez hakera podzielił się swoją historią na oficjalnym forum gry Fallout 76 na Reddicie, gdzie załączył również odpowiedź Bethesdy na maila, gdzie poinformował twórców o sytuacji.

Cieszymy się, że możemy poinformować Cię o zmianie Twojej sytuacji odnośnie skradzionego ekwipunku Twojej postaci w grze Fallout 76. Kopia Twojej postaci zostanie przywrócona 22 stycznia 2020 roku – po przywróceniu będzie miała całe wyposażenie, przedmioty oraz złom (100% rzeczy), które posiadała na dzień 20 grudnia 2019. Dodatkowo dodamy do Twojego wyposażenia 8,250 atomów, aby pomóc Ci w dalszych przygodach.

Jeśli więc ktoś padł ofiarą podobnego ataku, może spodziewać się zwrotu swoich ukradzionych przedmiotów. Jak czytamy, twórcy dołączają również atomy – walutę, za którą możemy kupić między innymi skórki, a także od 3 do 5 miesięcy dostępu premium Fallout 1st. Przypomnijmy, że Fallout 76 zadebiutował 14 listopada 2018 roku na komputerach osobistychPlayStation 4 oraz Xbox One. W tym roku gra ma otrzymać dużą aktualizację Wastelanders.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze