Pierwsze szczegóły na temat 4. sezonu Apex Legends

Wincenty Wawrzyniak
2020/01/24 19:00
0
0

W czwartym sezonie gry Apex Legends zatytułowanym Asymilacja dostaniemy między innymi nowego bohatera, broń oraz nieco zmienioną mapę World’s Edge.

Deweloperzy ze studia Respawn Entertainment zapowiedzieli czwarty sezon rozgrywek w strzelance Apex Legends. Sezon o tytule Asymilacja wprowadzi do gry nowego bohatera, broń oraz zmiany na mapie World’s Edge. Oprócz tego dojdzie także szereg standardowych poprawek (zarówno mniejszych, jak i większych). Informacje przedstawiono podczas transmisji na żywo, którą możecie obejrzeć pod tym adresem.

Jeśli chodzi o największą atrakcję, nowym bohaterem będzie Forge, były zawodnik MMA (aż pięciokrotny mistrz Hyperfighting Federation). Dzięki temu jest ekspertem w walce w zwarciu. Co jednak ciekawe, sponsorem Forge’a jest korporacja Hammond Robotics, znana z serii Titanfall. Jest to producent Tytanów, czyli wielkich pancerzy wspomaganych oraz broni (stąd zapewne jego cybernetyczna ręka). Najprawdopodobniej firma będzie miała związek fabularny ze zmianami na mapie World’s Edge. Ponadto w grze pojawi się Sentinel, czyli nowa broń, w tym przypadku samopowtarzalny karabin snajperski, który pozwoli nam przebić pancerze wrogów, nim w ogóle się zorientują.Pierwsze szczegóły na temat 4. sezonu Apex Legends

GramTV przedstawia:

Oprócz tego doczekamy się sporych zmian w trybie rankingowymsezon zostanie podzielony na dwa etapy, podczas których gracze będą rywalizować na dwóch różnych mapach: w pierwszej kolejności World’s Edge, później King’s Canyon. Postępy będą resetowane po zakończeniu każdej części, zaś nagrody, które dostaniemy na zakończenie sezonu będą zależne od wyników w obydwu etapach. Czwarty sezon Apex Legends rozpocznie się 4 lutego, czyli w pierwszą rocznicę wydania gry.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!