Kapitan Tsubasa powraca! Zapowiedziano Captain Tsubasa: Rise of New Champions

LM
2020/01/21 12:00
1
0

Tytuł ukaże się w tym roku na PC, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Wśród naszych czytelników znajdzie się niewielu takich, którzy nie wiedzą, kim jest Tsubasa Ōzora, a dla większości z Was postać ta, jest przepustką do nostalgicznych wspomnień z dzieciństwa czy wczesnej młodości. Bandai Namco Entertainment pomyślało także o Was i oficjalnie zapowiedziało grę Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Tytuł skierowany nie tylko dla fanów jednego z pierwszych anime emitowanych w polskiej telewizji, ale do wszystkich fanów piłki nożnej, którzy, nawet jeśli Tsubasy nie znają, to będą mieli okazję to nadrobić.Kapitan Tsubasa powraca! Zapowiedziano Captain Tsubasa: Rise of New Champions

O samej grze nie ujawniono zbyt wiele, ale już teraz wiemy, że Captain Tsubasa: Rise of New Champions zadebiutuje jeszcze w tym roku na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Rzućcie okiem na załączony do wiadomości zwiastun i galerię screenów. Bandai Namco bierze na tapet lokalną legendę, więc oczekiwania będą spore. Oczywiście, gdy tylko pojawią się dodatkowe konkrety, to z pewnością się o tym dowiecie.

Kapitan Tsubasa to manga z 1981 roku autorstwa Yōichiego Takahashiego, która doczekała się serialu animowanego i gier wideo. Akcja serii koncentruje się na karierze tytułowego zawodnika FC Nankatsu, który rywalizuje z innymi japońskimi klubami.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
21/01/2020 17:24

Wygląda spoko :] Oby można było zrobić własną drużynę :]