Chłopak z Anglii uratowany przez swoją przyjaciółkę ze Stanów podczas rozgrywki online

Wincenty Wawrzyniak
2020/01/13 13:45
0
0

Aidan, nastolatek z Anglii, miał atak padaczki podczas gry ze swoją przyjaciółką Dią ze Stanów Zjednoczonych – Dia uratowała go, wzywając pomoc.

Okazuje się, że nawet podczas grania w grę online warto zachować czujność i dmuchać na zimne, bo można uratować komuś życie – tak stało się w przypadku pewnego nastolatka z Wielkiej Brytanii, który w trakcie takiej właśnie rozgrywki dostał ataku padaczki. Jego przyjaciółka, która bawiła się razem z nim, zareagowała w porę i zapewniła chłopakowi pomoc, zapobiegając tragedii. Jak donosi serwis BBC oraz mnóstwo innych portali, 17-letni Aidan Jackson z Widnes w Anglii poczuł się źle podczas sieciowej rozgrywki, co zaniepokoiło jego 19-letnią przyjaciółkę Dię Lathorę mieszkającą w Teksasie w Stanach Zjednoczonych (czyli ponad 8 tysięcy kilometrów dalej), która usłyszała w słuchawkach odgłosy, które mogła opisać jedynie jako atak.

Założyłam słuchawki i usłyszałam coś, co byłam w stanie opisać jedynie jako atak, więc zaczęłam się martwić i pytać, czy na pewno wszystko jest w porządku. Kiedy nie dostałam odpowiedzi, zaczęłam szukać europejskich numerów alarmowych. (wywiad z Liverpool Echo)

GramTV przedstawia:

Rodzice Aidana, nieświadomi sytuacji, w jakiej znalazł się ich syn, byli zdziwieni, kiedy do drzwi zapukali sanitariusze. Po całym zajściu i upewnieniu się, że chłopakowi nic już nie grozi, podziękowali przyjaciółce z USA. Szybka reakcja Lathory uratowała Aidanowi życie – całe to wydarzenie pokazuje natomiast, że zawsze warto zachować czujność i reagować.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!