Według najnowszych przecieków przedsprzedaż PlayStation 5 rozpocznie się już w marcu

Maria Wawrzyniak
2020/01/05 17:15

Jeśli wierzyć nieoficjalnym informacjom, przedsprzedaż konsoli PS5 ma rozpocząć się w marcu. Poznaliśmy równocześnie oficjalną datę konferencji CES 2020.

Zaczniemy od informacji oficjalnych i prawdziwych – wiemy już, że konferencja Sony podczas tegorocznych targów CES rozpocznie się już 7 stycznia o godzinie 2:00 polskiego czasu. Nie dostaliśmy jednak potwierdzenia licznych spekulacji dotyczących oficjalnej zapowiedzi konsoli PlayStation 5, która miałaby się wydarzyć właśnie na wspomnianej konferencji. Jedyne, czym poczęstowała nas firma w swojej wiadomości na stronie, to gwarancję zaprezentowana unikatowej wizji przyszłości, łącząc kreatywność z technologią jak nigdy wcześniej, aby uwolnić zupełnie nowe wrażenia i emocje. Transmisję konferencji obejrzycie tutaj.Według najnowszych przecieków przedsprzedaż PlayStation 5 rozpocznie się już w marcuRównocześnie w sieci pojawiły się nowe przecieki dotyczące konsoli nowej generacji Sony, a dokładniej nieoficjalne informacje dotyczące planowanej daty rozpoczęcia przedsprzedaży PlayStation 5. Według użytkownika PSErebus, którego niektórzy fani mogą kojarzyć dzięki wcześniejszym plotkom (między innymi o wczesnej kompatybilności oraz cenie i dacie premiery), zamówienia przedpremierowe będziemy mogli zacząć składać już w marcu. Choć wiadomość nie została nigdzie w żaden sposób potwierdzona, tak w przeszłości PSErebus niejednokrotnie okazywał się być wiarygodnym źródłem informacji.

Wczytywanie ramki mediów.

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
MisioKGB
Gramowicz
06/01/2020 17:40
Illidian_Stormrage napisał:

Jak będzie w Media Expert to od razu zamawiam, przyjeżdżam w listopadzie odbieram i voila jestem szczęśliwym posiadaczem PS5 xD. 

Naprawdę kupujesz u tych złodziei? Ostatnio mojej szwagierce chcieli sprzedać  nowego iPhone'a na raty z RRSO 40% 😂😂

Illidian_Stormrage
Gramowicz
06/01/2020 10:07

Jak będzie w Media Expert to od razu zamawiam, przyjeżdżam w listopadzie odbieram i voila jestem szczęśliwym posiadaczem PS5 xD.