Myślisz, że widziałeś już wszystko? Wypróbuj Wanking Simulator

LM
2020/01/03 12:20
1
0

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o szerzeniu „masturbacyjnego chaosu”, to demko gry trafiło na Steam. Premiera już niebawem.

Myślisz, że widziałeś już wszystko? Wypróbuj Wanking Simulator

Niezależny polski deweloper znany jako MrCiastku wypuścił na platformie Steam grywalne demko swojej opracowywanej we współpracy z firmą Ultimate Games produkcji – Wanking Simulator. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że ta pełna absurdalnego humoru i nierobiąca sobie nic z poprawności politycznej gra ukaże się na PC jeszcze w pierwszym kwartale 2020 roku, a wydawca powoli szykuje już wydania na konsolach.

Założenia zabawy w Wanking Simulator są proste – słynący z braku masturbacyjnych zahamowań Winston Gay zostaje zgłoszony na policję, a skorumpowany rząd odbiera mu mieszkanie. Teraz pozostaje mu jedynie zemsta, której zamierza dokonać, siejąc masturbacyjny chaos w mieście Gay Bay. Podczas zabawy możemy niszczyć wszystko i wszystkich, którzy staną na naszej drodze, za pomocą rozmaitych narzędzi i oczywiście „specjalnej” mocy protagonisty. Twórca obiecuje szereg losowych wydarzeń w miasteczku, a także kilka trybów zabawy – arena, wyzwania i sandbox. Tymczasem wydawca podkreśla, że sceny o podłożu seksualnym ograniczają się do masturbacji bohatera, przy czym całość została zrealizowana w dosyć umowny sposób.

Demko Wanking Simulator znajdziecie pod tym adresem.


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
1
sebba99
Gramowicz
03/01/2020 13:39

Tak, bez wątpienia, jest to gra której potrzebowałem jak żadnej innej, w końcu fapanie jest szczytem pragnień i życiowych planów każdego człowieka tak kobiet jak i mężczyzn ... 

Jak to świadczy o audytorium Steama ?