News

Dodatek Frostpunk: The Last Autumn z datą premiery

Maria Wawrzyniak, 14.12.2019 17:45 0

Deweloperzy z 11 bit studios ujawnili oficjalną datę premiery pierwszego dużego rozszerzenia do gry Frostpunk pod tytułem The Last Autumn.

11 bit studios opublikowało oficjalne ogłoszenie, z którego dowiadujemy się, że już 21 stycznia na komputerach osobistych zadebiutuje The Last Autumn, czyli pierwsze duże rozszerzenie do gry Frostpunk. Dodatek stanowi prequel podstawowej wersji produkcji, a jego głównym celem będzie pokazanie świata jeszcze zanim nadeszła wieczna zima. Z tej okazji opublikowano również zwiastun, który możecie oczywiście obejrzeć poniżej. Wiemy również, że The Last Autumn pozwoli nam przejąć kontrolę nad najwyższym przełożonym placu budowy o numerze 113. Jego zadaniem jest wybudowanie wielkiego generatora przed nadejściem wiecznej zimy. Oprócz zupełnie nowego scenariusza, dodatek wprowadzi również nieznane wcześniej mechaniki i technologie do opracowania, a także budynki oraz kolejną Księgę praw.

https://youtu.be/EZWCvNa_a4M

Przypomnijmy, że Frostpunk zadebiutował 24 kwietnia 2018 na komputerach osobistych, aby w październiku następnego roku pojawić się również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra została opracowana przez 11 bit studios i jest strategiczno-przygodową produkcją z rozbudowanymi elementami survivalu. Akcja osadzona została w fikcyjnym świecie w XIX wieku, gdzie panuje wieczna zima – nowa epoka lodowcowa.


najnowsze