News

Jotun: Valhalla Edition za darmo w Epic Games Store

Maria Wawrzyniak, 05.12.2019 17:20 0

Dzisiaj w Epic Games Store udostępniono kolejną darmową grę w ramach cotygodniowej promocji – jest nią Jotun: Valhalla Edition.

Od dzisiaj możecie pobrać nową produkcję w ramach cotygodniowych darmówek dostępnych w Epic Games Store. Kolejnym darmowym tytułem jest Jotun: Valhalla Edition – gra będzie dostępna do 12 grudnia. Jeżeli więc dodacie ją do swojej biblioteki do tego czasu, zostanie w niej na zawsze. Poznaliśmy również ofertę następnego tygodnia. Wówczas platforma Epic Games Store udostępni za darmo grę The Escapists.

Jotun: Valhalla Edition to niezależna gra akcji od studia Thunder Lotus Games. Jest to wersja urozmaicona o dodatkowy tryb Valhalla Mode. Podczas gry poznajemy losy wikińskiej wojowniczki o imieniu Thora, która poniosła śmierć w walce, jednak ostatecznie nie była to śmierć godna chwały. Aby więc przekroczyć bramy słynnej Walhalli, kobieta musi udowodnić bogom, że jest tego warta. Wszystkie zdarzenia obserwujemy w rzucie izometrycznym, kontrolując Thorę i przemierzając nordycki czyściec składający się łącznie z dziewięciu poziomów. Po drodze poszukujemy run, dzięki którym możemy wyzwolić i pokonać potężne jotuny. Natrafimy również w trakcie rozgrywki na sporo różnych sekretów oraz poznamy szczegóły życia i przyczynę śmierci głównej bohaterki.


najnowsze