News

Geralt i Ciri pojawili się w Daemon X Machina w ramach najnowszego dodatku

Maria Wawrzyniak, 05.12.2019 19:40 3

Rzeźnik z Blaviken zawitał do postapokaliptycznej przygodówki akcji z mechami w roli głównej w ramach najnowszego dodatku.

Dzisiaj do gry Daemon X Machina zawitała nowa zawartość i z jakiegoś powodu jest powiązana z Wiedźminem. Dobrze przeczytaliście – Geralt z Rivii razem z Ciri pojawili się we wspomnianej postapokaliptycznej przygodówce akcji z mechami w roli głównej, będącej tytułem ekskluzywnym dla konsoli Nintendo Switch. Twórcy przygotowali dla graczy specjalny zestaw skórek, strojów oraz fryzur i innych przedmiotów kosmetycznych, dzięki którym możemy upodobnić swojego bohatera lub bohaterkę do Geralta lub Ciri. Co więcej, zawartość jest dostępna do pobrania za darmo ze sklepu Nintendo eShop. Informacja pojawiła się nawet na oficjalnym fanpage’u Wiedźmin na Facebooku. Poniżej możecie natomiast obejrzeć zdjęcia, które pojawiły się na stronie gonintendo.com – wygląda to całkiem nieźle.

Przypomnijmy, że Daemon X Machina zadebiutowało 13 września 2019 roku wyłącznie na konsoli Nintendo Switch. Zainteresowanych produkcją odsyłamy do naszej recenzji, którą znajdziecie pod tym adresem.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze